Доставка и оплата (НЕ АКУТАЛЬНО, НЕ ЧИТАЙТЕ)

Способы доставки


Адресна доставка по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна при замовленні на суму від 500 грн. Вартість доставки замовлень до 500 грн складає 25 грн. По Києву доставка товарів здійснюється з 10:00 до 21:00 в робочі дні, з 10:00 до 19:00 у суботу та з 10:00 до 17:00 у неділю.

Зазвичай якщо ви розмістили замовлення до 12:00 - ми доставимо його в той же день.
У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з вами час доставки. Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час, продемонструють цілісність і комплектність товару, а також оформлять всі необхідні документи.


Доставка з нашого магазину (самовивезення)

Ми знаходимось на вулиці Ярославська 11-В, офіс 204.
Ви можете забрати замовлення в робочі дні з 10 до 21, з 10 до 19 в суботу і з 10 до 17 в неділю, після узгодження з менеджером.

Так как ассортимент товара очень широк, мы не всегда можем весь его разместить на витринах выставки. Поэтому, просим согласовывать ваш визит заранее.


Доставка через Нову Пошту

За допомогою доставки "Новою поштою" ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої батьківщини.
У середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.Способи оплати


Готівкова

Оплата готівкою можлива при покупці в Києві, а також у пунктах самовивозу в регіонах України та у відділеннях "Нової Пошти".
Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом визначеним на момент замовлення.
Для підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.


Безготівкова

Сплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, ви отримуєте рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.